Yeni Nesil URL Kısaltma Servisi L24.im

Yeni Nesil URL Kısaltma Servisi L24.im

link-kisaltma

Arge 24 Teknoloji tarafından geliştirilen L24.im internet sitesinde web sitenizin URL’sini istediğiniz şekilde kısaltmanız mümkündür. Kullanıcı ekleyebilir, kullanıcı yönetimi için süre belirleyebilir ve linklerin ne kadar aktif kalmasını istediğinize bağlı olarak linkleri sıralayabilirsiniz. Her gün elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak tüm URL değişimi ve üyelik konularında yardım alabilirsiniz.

Kurumsal Link Kısaltma Fırsatı

Çok uzun ve kullanışsız olan, siteye giriş süresini dahi ciddi ölçüde etkileyen linklerin değiştirilmesi için, Arge 24 tarafından kurulan internet sitesinde hesap oluşturabilirsiniz. Müşterilere l24.im internet sitesi aracılığıyla, ücretsiz veya profesyonel profil türlerinde linkin güncellenmesi için hizmet veriliyor. Link kısaltma amacıyla kopyalanan linklerin l24.im sayfasında ilk satıra, değiştirilmek istenen link bilgisinin ise ikinci satıra yazılması gereklidir. Kurumsal hesaplarda sınırsız, profesyonel hesaplarda ise 15 adet linkin değiştirilmesi, belirli bir süre boyunca istenen URL’ye sahip hale getirilmesi mümkündür.

7 Günlük Ücretsiz Link Kısaltma Üyeliği

URL kısaltma için ziyaretçilerinin faydalanabileceği şekilde 7 günlük ücretsiz hizmet veren l24.im internet sitesi, veri raporlama özelliği bulunan bir sayfadır. Adresini değiştirdiğiniz sayfaya kaç kişinin girdiği, girişlerin hangi bölgelerden, hangi saatlerde ve hangi cihazlar üzerinden yapıldığı, dashboard raporlama özelliğiyle listeleniyor. Bu sayede linklerinizin yapısını, linkinize yer verdiğiniz platformlarda, linke olan ilgiyi detaylarıyla inceleme olanağına sahip oluyorsunuz.

Arge 24 Link Kısaltma

Ücretsiz hesap kullanmaya başlayarak, 7 günün ardından profilinizi profesyonel bir hesaba yükseltebilirsiniz. Adreslerini kısaltmak istediğiniz site URL’sinin sayısı 3 ve daha fazlası olduğu taktirde, profesyonel hesapla aylık abonelik alabilirsiniz. Link kısaltma servisi için üç farklı aşamada, müşterilerin beklentilerine uygun şekilde 3 link, 15 link ve sınırsız link kısaltma hizmetlerinin alınması sağlanıyor. Müşteri hizmetleriyle üç kademedeki müşteriler de her istediğinde iletişime geçebiliyor. Veri teslimi için API özelliğini sadece kurumsal yıllık hesaba sahip olan müşteriler kullanabiliyor.

L24 Ücretsiz ve Profesyonel Link Kısaltma

Ücretsiz hesap üzerinden 7 gün süre zarfında, 3 farklı link oluşturabilirsiniz. Profesyonel, aylık aboneliğe dayalı bir yapısı bulunan hesaba sahip olduğunuzda, 15 link kısaltabilirsiniz. Arge24 şirketinin kurduğu internet sitesinde yıllık aboneliğe sahip olduğunuz taktirde sınırsız link oluşturabilir, özel bir domain elde edebilirsiniz. L24.im link kısaltma hizmetinde bağlantı geçmişini inceleyebilir, ziyaretçiler tarafından hangi cihazlar üzerinden linkinize ilgi gösterildiğine yönelik detaylara ulaşabilirsiniz. Bağlantı raporlama, bağlantı geçmişi, dashboard raporlama, platform tipi izleme ve şehir düzeyinde veri raporlama olanakları, üç üyelik türü için de geçerli olan özelliklerdir.

Güvenilir Link Kısaltma ve Yönlendirme Hizmeti

Verilen hizmetler için uygun kategori adlarının belirlenmesi, sitenin link düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi için kaliteli bir link kısaltma sitesi kullanılmalıdır. Aylık plan oluşturabileceğiniz profiller üzerinden, profesyonel ve demo profillerle ilgili geçerlilik sürelerine ulaşabilirsiniz. Link oluşturma sayısı ve linklerin geçerli olma süresi, l24.im internet sitesinde hangi profili kullandığınıza göre değişiklik gösteriyor.

Sizi Arayalım