Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Arge 24 Teknoloji olarak, mobil uygulama geliştirme ekibinin mobil platformlarda uygulama geliştirmedeki teknik bilgisi ve uygulamalı deneyimi, onları çevik ve mobil dünyadaki en son yeniliklerle her zaman güncel kılar. Mobil tasarımın en iyi uygulamalarına bağlı kalarak, sıkı teslim tarihleriyle karşılaştığımızda bile ürünleri zamanında teslim etme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip firmalar ile çalışmak önemlidir. .

Sabit maliyetler, uzun vadeli sürekli uzmanlık ve yönetilen hizmetler dâhil sayısız teslimat modeli seçeneği ile Arge 24, ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli bir maliyet sınırlama modeli sağlayabilir.

İş mobil uygulamalarının geliştirilmesi ve entegrasyonu ile geniş yelpazede hızlı çözüm

Arge 24, işletme için mobil uygulamalar oluşturur ve destekler. Bu platformun özelliği yazılımcılar tarafından hayata geçirilmiş olmasıdır. Mobil Uygulama Geliştirme Platformu sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması ve geliştirilmesi açısından avantajlıdır. .

Arge 24, mobil uygulama tasarımının kuruluşun geleneksel şirket içi çözümleriyle nasıl entegre olacağına dair bütünsel bir bakış açısıyla proje yönetimi, UI tasarımı, entegrasyon, güvenlik ve destek için eksiksiz bir çözüm sunar.

mobil uygulama geliştirmeÇapraz Platform Geliştirme ve Yerel Mobil Uygulama

Arge 24‘nin temel yetkinliklerinden biri olan mobil uygulama geliştirme hizmetleri ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Özel iş mobil uygulamalarından kullanıcı merkezli mobil uygulamalara, mobil çözümler arıyorsanız, yanıt yazılımcıların kurduğu bu Arge 24 platformundadır.

Platformlar arası mobil uygulamalar, Android, iOS ve Windows 10 telefonlar için uygulama oluşturma yeteneğini korurken bir kod tabanına izin verdikleri için kuruluşlar arasında popülerdir. Yerel veya hibrit çapraz platform uygulamaları oluşturma konusunda uzmanlar, Arge24, gereksinimleri tanımlamak ve işletmenize en uygun uygulama türünü önermek için müşterileriler ile birlikte çalışır.

Ek bir avantaj olarak, çapraz platform uygulamaları daha eksiksiz bir iş uygulaması çözümü için genişletilmiş işlevselliğe sahip masaüstü uygulamaları olarak oluşturulabilir.

Her Zaman ve Her Yerden Erişim

Arge 24 mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle bazı konular çok kolay aşılır;

 • Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme,
 • Ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlar,
 • GSM ağının ulaşabildiği her yerde,
 • 7 gün 24 saat aktif bir sistemdir.

Günümüzde bazı banka işlemlerinden alışverişe işlemler bir telefon ile ne kadar kolay yapılabiliyorsa, kurumların her türlü ürün ve hizmetini akıllı cihazlarla erişilebilir kılmak da o kadar kolay hale gelir.

Hızlı ve Yenilikçi Bir Kanal

Mobil uygulamaların en büyük avantajlarından biri kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olacak yeni bir kanal oluşturmasıdır. Mobil ödeme gibi sistemleri ile hedef kitlenin almakta olduğu hizmetlere alternatif bir kanalla ulaşması kolaylıkla sağlanır.

Farklı Platformlar, Tek Çözüm

Arge 24, hedef olarak mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunar ve bunu sürekli kılmayı ı hedefler.

Android ve IOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle, herhangi bir sektör farkı olmaksızın ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

Arge 24 Teknoloji Olarak Neler Sunuyoruz?

Kuruluşunuz, iş modelinizin temelini oluşturan geleneksel web tabanlı özel uygulamalarınızı oluşturmaya veya iyileştirmeye yıllar içinde büyük yatırım yaptı.  Diyelim ki yıllar içinde müşterileri için fiyatlandırma, iş maliyetleri, tıbbi izleme, öğrenci kaydı, yakıt yönetimi, döküm yönetimi, depolama ve onarım, inşaat programı yönetiminden sayısız çözüm yarattı. Bu uygulamaların çoğu halen kullanımda ve muazzam bir değer katarken, mobil cihazlar için tasarlanmamışlardır.

Örneğin servis filonuzu modernize etmek sadece destek ekibiniz için bir “iyilik” değil, günümüzün rekabetçi, müşteri odaklı, anlık Field-Service dünyasında bir zorunluluktur. Farklı arka ofis uygulamaları ve istemci tabanlı platformlarla entegre olan güvenilir, kullanımı kolay ancak güçlü bir arabirim oluşturmanın karmaşıklığı, yalnızca “uygulama geliştirme” değil, kurumsal çapta geliştirme için zengin bir teknoloji ortağına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. “.

Eski sistemlerinizi mobil uygulamalara entegre etmek ve geliştirmek için Arge 24 iyi bir iş ortağıdır.

Esnek ve Güvenilir Uygulamalar

Arge 24’ün geliştirdiği mobil uygulamaların özellikleri nelerdir? Güvenliğin her aşamada ön planda tutulduğu ve yedekli, yük paylaşımlı kurulumlara imkân tanıyan uygulamalardır.

Tüm uygulamalar problem olabilecek ekstrem durumlara göre kurtarma senaryolarına uygun tasarlanır. Doğal afetler ile tüm datanızı kaybetmek istemezsiniz değil mi?

Her Cihazla Uyumlu Altyapı

Arge 24’ün geliştirdiği mobil uygulamalara göz atacak olursak;

 • GPRS,
 • EDGE,
 • 3G,
 • 4G,
 • LTE, Wi-Fi bağlantılarını destekler.

Geniş yelpazedeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir platformdur. Üstelik sadece akıllı telefonlarla değil farklı özelliklerdeki cep telefonlarında da kullanılması mümkündür.

Arge 24 mobil uygulama geliştirme ekibinin en önemli özelliği, ihtiyaca yönelik hizmet sunmasıdır. En yeni teknolojilere sahip gelişmiş tablet bilgisayarlardan kısıtlı özelliklere sahip mobil telefonlara kadar her cihazda kullanımı sorunsuz uygulamalar üretebilmektir.

Çok Katmanlı Güvenlik

Karmaşık bir mobil güvenlik dünyasında, doğru güvenlik özellikleri karışımına sahip olmak büyük fark yaratabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan, mobil iş gücünüzü ve kurumsal verilerinizi korumak için çok katmanlı bir güvenlik planına ihtiyacınız var. Bu planlar, birden çok saldırı vektörünü hesaba kattığı için en iyi uygulamadır: cihaz, insan ve altyapı.

Arge 24 geliştirdiği mesajlaşma protokolüne sahiptir.  Bunun avantajı son kullanıcı cihazlarına fazladan yük getirmeyen uygulamalar ortaya çıkarılır. Müşteri isteğine göre, uygulama tabanlı yazılımda çok çeşitli güvenlik katmanları eklenebilir. Özellikle;

 • Kişiye özel sertifikalandırma,
 • SSL,
 • Çift yönlü doğrulama,
 • Phishing engellemeleri,
 • Soft OTP, v.b. yöntemlerle en yüksek seviyede işlem güvenliği sağlanabilir.
 • Tüm mobil platformları destekler.

Hibrit Altyapı

Arge 24’ün mobil uygulama geliştirme ekibi; hem uygulama tabanlı hem de mobil web tabanlı istemci uygulaması geliştirebilir.  Kurumların farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilir.

Çoklu Dil Desteği

Entegrasyon hızı ve uyum süreci çoklu dil desteği sayesinde mümkündür. Türkçe ve birçok farklı dilde; Örneğin İngilizce, Arapça ve Rusça dil desteği ile daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşabilmek mümkündür.

Teknik Özellikler

Mobil Uygulama Geliştirme hizmetleri sunucu uygulaması teknik özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Veri tabanı ve platform bağımsızdır.
 • Her türlü ilişkisel veri tabanı (RDBMS) ile entegredir.
 • Linux, Unix, Windows gibi yaygın işletim sistemlerinin tümü üzerinde aktiftir. .
 • Android ve IOS gibi farklı ortamlarda tasarlanabilir.
 • Hem uygulama, hem web tabanlı, hem de hybrid (yarı uygulama, yarı web tabanlı) yâda ayrı uygulamalar geliştirilebilir.
 • Özel mesajlaşma protokolleri avantajı yüksek işlem hızı sağlanır, güvenlik artar.
 • Endüstri standardı şifreleme ve özel güvenlik yöntemleri ile en yüksek seviyede işlem güvenliği ve ayrıca kişiye özel sertifikalandırma, SSL, iki yönlü doğrulama, phishing engellemeleri, soft OTP, v.b.

Diğer Çözümlerimiz

Sizi Arayalım