Konum Takip Programı, Mobil Takip Sistemleri

Konum Takip Programı, Mobil Takip Sistemleri

konum-takip

Seyahat veya toplu taşıma işletmenizin bir parçasıysa, çalışanların konumunu sistem üzerinden izlemeye ne dersiniz? İster bir inşaat işi, çevre düzenlemesi veya temizlik şirketi, ister teslimat hizmeti veya saha personeline sahip başka bir işletme işletiyor olun, ekip üyelerini uygun şekilde görevlendirmek ve işi bitirmek için çalışanlarınızın nerede olduğunu bilmeniz gerekir. Tüm bunları bir çalışan GPS izleme uygulamasıyla yapabilirsiniz.

Ancak her zaman kolay değildir. Alt düzey araçlarla herkesi takip etmeye çalışıyorsanız, bu gerçek bir kâbus olabilir. 2021’de manuel zaman veya konum takibine gerek yoktur.

GP Takip Sistemini Neden Kullanmalı?

GPS izleme uygulaması hem işveren hem de personel için faydalıdır. Üretkenliği artırır, işin sistematik hale getirilmesine yardımcı olur ve birçok fayda sağlar:

Planlama; Özellikle müşterilerle olan ilişki projenin geleceğini etkilediğinde teslimatların veya toplantıların her zaman zamanında yapılmasını sağlamaya yardımcı olur; müşteriyi ve müşterileri kaybetmemek önemlidir;

Konum bildirme; GPS yazılımı, planlama ile ilgili olarak yoldaki trafiği ve olası engelleri izlemeye yardımcı olur. Çalışanınız geç kalmamak için alternatif, daha hızlı bir yol izleyebilir;

Giderlerin azaltılması; Bu faktör planlama ve konum izlemeden kaynaklanır. Yakıt, biletler ve seyahatle ilgili diğer giderler için harcanan paradan tasarruf etmeye yardımcı olur;

Şirket için güvenlik; Kuruluş, çalışanların eylemlerini izleyebilir ve harcamaları abartmadıklarından emin olabilir;

Daha yüksek müşteri memnuniyeti; GPS izleme uygulaması zamanı ve parayı optimize etmeye izin verdiği için müşterilere ulaşmak daha kolaydır.

Ek olarak, her işletme, faaliyet alanına ve çalışma tarzına bağlı olarak ek faydalar yaşayabilir.

GPS’li En İyi Çalışan Takip Uygulaması Nedir?

Çalışanlarınıza işlerinde yardımcı olacak çok sayıda CRM entegre GPS uygulaması vardır. Sadece dikkatli olmanız ve işletmenizin, personelinizin ve şu anda kullandığınız yazılımın ihtiyaçları için en iyi olanları seçmeniz gerekir.

Peki, işletmenize yardımcı olduğundan emin olmak için hangi uygulamayı seçmelisiniz?

GPS destekli CRM uygulamalarından beklemeniz gereken özellikler

Ekibinizdeki iş akışını, iletişimi ve işbirliğini geliştirmek için çalışanlarınızın çalışmalarını izlemenizi olanak sağlayan, otomatik izleme özellikleri olan proje yönetimi için harika bir merkezi sistem seçmelisiniz.

  • Kapsamlı ve detaylı raporlarla gerçek ve otomatik zamanlı takip sistemi,
  • Çalışanlarınızın ne zaman ve nasıl çalıştığını bilmek için doğru zaman çizelgelerine sahip,
  • Personel faaliyetlerini, uygulama ve web sitesi izleme dâhil olmak üzere kategorilere göre izleme,
  • Üretken ve verimsiz faaliyetlerin izlenmesi,
  • Çalışanlarınızın ne üzerinde çalıştığını ve projelerin durumunun ne olduğunu bilmek için görevlere ve projelere göre zamanı takip etme özelliği,
  • Tatilleri, izinleri, devamsızlıkları ve daha fazlasını takip etmek için katılım yönetimi,
  • Bütçe izleme,
  • Mobil Takip, GPS izleme cihazı ile bir zaman izleme uygulamasının bir kombinasyonudur. Yöneticilerin ekip hakkındaki tüm bilgilere tek bir yerden erişmesine olanak tanır. Sezgiseldir ve kullanımı kolaydır ve tüm kullanıcıların hiyerarşik yapısını korumaya yardımcı olur.
  • Hızlı Navigasyon,
  • Personel takibi, Mobil uygulama günlüğü ve çalışanın konumunu gün boyunca günceller.
Sizi Arayalım