Birevim CRM Yazılımı

Birevim CRM Yazılımı

birevim-logo

ARGE 24 Teknoloji olarak hizmet verdiğimiz Birevim firmasına yazılım çözümlerimizle destek vermekteyiz. Birevim, çözümlerimiz arasında bulunan 7 yazılımımızı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Birevim firmasına verdiğimiz çözümlerimizle ilgili detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

tasarruf24

Tasarruf finans sektörüne (TDFFS) yönelik satış pazarlama, operasyon, finans yapılarını akıllı kampanya & hesaplama sistemleri ile sektör firmalarına özel çözümler üretir.

cdp24

Dijital pazarlama çalışmalarınızdaki geri dönüşleri gösteren, tüm dijital verilerin bir yerde toplandığı, istenen satış hedefleri doğrultusunda, kampanya senaryo analizleri, personel sayısı, şube bazlı ve genel kar/zarar tablo çalışmaları yapılabileceğiz çözümler.

assistance24

İşyeri ve personel verimliliğini arttırmaya yönelik geliştirdiğimiz Assistant 24 uygulamamız birçok firma tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Assistant 24 uygulamamız performansı arttıracak özelliklere sahiptir.

l24

Güncel teknoloji alt yapısıyla geliştirdiğimiz uzun ve anlaşılmayan linklerinizi link kısaltma servisimiz ile kısa hale getirin. L24.im, uzun linkleri kısaltmak için Arge24 Teknoloji tarafından sağlanan bir hizmettir.

    BAŞVURU FORMU

    Detaylı bilgi almak, demo talebinde bulunmak veya sorularınız varsa
    bize 0212 400 08 24 telefon numarasından ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.


    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.

    Sizi Arayalım