Assistant 24 Mobil Uygulama Gizlilik Politikası

Assistant 24 Mobil Uygulama Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası en son 09.02.2021 tarihinde güncellendi.

ARGE 24 Teknoloji A.Ş. olarak tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bu gizlilik politikası, bir uygulama kullanıcısı olarak hizmetimize eriştiğinizde ve bunları kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı, işlediğimizi, kullandığımızı ve koruduğumuzu belirler. Dikkatlice okumanızı öneririz.

 1. Bu Gizlilik Politikasında ne belirtilmiştir?

Bu Gizlilik Politikasındaki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:

 • İşlenen Kişisel Verilerin türleri,
 • Kişisel Verilerin işlenme amaçları,
 • Kişisel Verilerin işlendiği yerler,
 • Kişisel Verileri korumak için uygulanan güvenlik önlemleri,
 • Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları,
 • Kişisel Verilerinizi görüntüleme, değiştirme ve silme,
 • Bu Gizlilik Bildiriminde yapılan değişiklikler;
 • Sorunuz veya açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?
 1. İşlenen Kişisel Verilerin türler

A) Topladığımız veri türlerini ve bunları kullanma amaçlarını aşağıda belirtiyoruz.

Hangi Verilerinizi Topluyoruz                                Verilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Assistant 24 Panel İçin;

Kullanıcı Adı, Şifre, Mail Adresi, IP Adresi

Assistant 24 İşletmem İçin;

Cihaz Adınız, Cihaz Telefon Numaranız,
Uygulama arka planda çalışabilecektir. Bu durumu dilerseniz cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz.

Assistant 24 Panel İçin;

Panel girişinde sizin için bir hesap oluşturarak ve hesaba giriş yapmanızı sağlar.

Assistant 24 İşletmem İçin;

Uygulama girişinde sizin için bir kayıt oluşturarak ve uygulamaya giriş yapmanızı sağlar.

Özellikle katılmayı isterseniz, konumunuza erişim iznini onaylamanız durumunda uygulama, coğrafi konum bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, coğrafi konum bilginizin alınmasını mobil cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz. Assistant 24 Panel üzerinde, cihaz bazında coğrafi konum bilgilerini görüntülemenizi ve cihazın kaybolma durumlarında son konum bilgisini almanızı sağlar.
Özellikle katılmayı isterseniz, kişilere erişim iznini onaylamanız durumunda uygulama, rehber bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, rehber bilginizin alınmasını mobil cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz. Assistant 24 Panel üzerinde, cihaz bazında rehber bilgilerini görüntülemenizi sağlar.
Özellikle katılmayı isterseniz, arama kayıtlarınıza erişim iznini onaylamanız durumunda uygulama, arama kayıt bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, arama kayıt bilginizin alınmasını mobil cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz. Assistant 24 Panel üzerinde, cihaz bazında arama kayıt bilgilerini görüntülemenizi ve firmanıza ait Crm sistemlerine entegrasyonu sağlar.
Özellikle katılmayı isterseniz, telefon yönetimi erişim iznini onaylamanız durumunda uygulama, cihazda yüklü üçüncü parti uygulama bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, cihazda yüklü üçüncü parti uygulama bilginizin alınmasını mobil cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz. Assistant 24 Panel üzerinde, cihaz bazında yüklü uygulama bilgilerini görüntülemenizi sağlar.

 

B) Sizin hakkınızda sağlık, engellilik, ırk, etnik köken, cezai suçlar, siyasi görüşler, sendika üyeliği, din ve biyometrik gibi özel kategorilerdeki kişisel veriler işlenmemekte ve kullanılmamaktadır. Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır.

 1. Kişisel Verilerin işlenme amaçlar

Amaçlar
Taraflar Kişisel Verileri aşağıdaki amaçlarla işlemektedir: 

 • Hizmeti kullanabilmenizi sağlamak için,
 • Hizmetimizle ilgili bilgileri güncel tutmak için,
 • Hizmetin iyileştirilmesi ve/veya özelleştirilmesi için,
 • Sizi tanımlamak ve/veya Hizmeti özelleştirmek için,
 • Sizi tanımak ve dolandırıcılığı önlemek için,
 • Destek sağlamak için,
 • Kişisel Verilerinizi, bizden bunu talep ettiğiniz takdirde veya yasal olarak yükümlü olduğumuz durumlarda, üçüncü şahıslara iletmek.

Kişisel Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi

Sizden önceden izin alınmaksızın Kişisel Verilerinizi üçüncü şahıslara satmamaktayız, satmıyor veya kiralamıyoruz. Bununla birlikte, Ücretli Hizmetlerle ilgili ödeme sağlayıcıları aracılığıyla ödeme yapmak gibi Kişisel Verilerinizi size sağlama veya talimatları yerine getirmeniz açısından şart olduğu durumlarda, Kişisel Verilerinizi üçüncü taraflara sağlayabiliriz.

Uygun olduğunu düşündüğümüz şekilde Hizmet’in bu tür amaçlar için üçüncü taraflara kullanımı hakkında “toplu anonim veriler” sağlayabiliriz. “Toplam anonim veriler”, size geri gönderilemeyen ve bu nedenle Kişisel Veriler olarak sayılmayan verilerdir. Örneğin, Kullanıcıların Hizmeti nasıl kullandığını daha iyi anlamak için toplu anonim verileri kullanabiliriz.

Üçüncü bir tarafa geçtiğimiz veya bir üçüncü tarafla birleştiğimiz veya bir yeniden yapılandırmaya tabi olduğumuz durumda, Kişisel Verileriniz de üçüncü kişilere açıklanabilir ve / veya bu üçüncü kişiye devredilebilir. Bu üçüncü taraf, Kişisel Verileri ve bize sağladığınız diğer bilgileri kullanmaya devam etme hakkına sahip olacak.

Kişisel Verilerinizi, iyi niyetle, bir mahkeme kararı, halen devam eden adli işlem, cezai veya sivil mahkeme celbi veya kolluk kuvveti makamları tarafından verilen diğer yasal işlem veya taleplere uymanız gerektiğine inandığımız yerlerde ifşa edebiliriz veya egzersiz yapabiliriz Yasal hakları veya yasal iddialara karşı savunmak.

 1. Kişisel Verilerin işlendiği yerler

Hizmet kapsamında işlenen verilerin tutulduğu veri merkezi Türkiye’ dir. Türkiye’ de yer alan barındırma hizmetleri kullanılarak sağlanmaktadır. Kişisel Verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu gizlilik politikasına uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için makul ölçüde gerekli tüm adımları atacağız.

 1. Kişisel Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır?

Verilerinizin güvenliği ve diğer Kullanıcıların güvenliği bizim için çok önemlidir. Kişisel Verilerinizi kayıp ya da herhangi bir yasadışı işleme karşı korumak için teknik ve organizasyonel önlemler aldık. Aşağıdaki tedbirleri uyguladık: sunucularımızı güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma. Bu liste ayrıntılı değildir.

 1. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları

Hizmetimiz üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve / veya ortakların, reklamverenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerine köprüler içerebilir.

Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrolü veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları uygulanabilir. Bu Gizlilik Beyanı, yalnızca taraflar tarafından Hizmeti kendi amaçları doğrultusunda kullanmanız yoluyla elde edilen Kişisel Verilerle ilgilidir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 1. Kişisel Verileri Görüntüleme ve Silme

Uygulamayı kullanarak toplanan kişisel bilgilere e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmek veya silmek için bir istek gönderebilirsiniz. Kimliğinizi doğrulamak için ek bilgi sağlamanız istenebilir.

 1. Çocuk gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

 1. Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlanamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veri tabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

 1. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü Hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve kabul ve taahhüt eder.

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Bildirim’i kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

 1. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin: [email protected]

Sizi Arayalım