Evim CRM Sistemi

Evim CRM Sistemi

ARGE 24 Teknoloji olarak geliştirdiğimiz Tasarruf 24 yazılımıyla, halk arasında Evim yada Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi sektörüne yönelik satış pazarlama, operasyon, finans yapılarını akıllı kampanya & hesaplama sistemleri ile sektör firmalarına özel çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

evim-crm

Tasarruf 24 Nedir?

Tasarruf 24, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi sektörüne yönelik özel hazırlanmış bir yazlımdır. Halk arasında EVİM sektörü olarak bilinen firmalar için oluşturulmuş bu yazılım; CRM, İş Yönetimi, Satış Pazarlama, Finans & Muhasebe gibi modüller sayesinde sektör önceliği sağlayabilirsiniz.

Sektöre özel çözümlerimizle Tasarruf 24 içerisinde bulunan modüler yapısı ve isteğe bağlı geliştirilen özelliklerle, satış, operasyon ve tüm süreçleri en verimli şekilde yönetin. Tasarruf 24 ile otomatize edilen iş süreçleri ile firmanıza hız ve verimlilik katar. Böylece size kalan zamanı daha çok müşteri iletişimi ve satış için kullanabilirsiniz.

Müşterilerimizin iş süreçlerini destekleyen yazılım ürünlerinin güncel, etkin ve kesintisiz olarak kullanılabilmesini sağlamak üzere belirli hata ve problem giderme, performans için ayarlama, güncelleme geliştirme taleplerini en hızlı şekilde destek sağlanmaktadır.

Tasarruf 24 Neler Sunar?

Otomatize edilen iş süreçleri ile firmanıza hız ve verimlilik katar. Böylece size kalan zamanı daha çok müşteri iletişimi ve satış için kullanabilirsiniz.

    BAŞVURU FORMU

    Detaylı bilgi almak, demo talebinde bulunmak veya sorularınız varsa
    bize 0212 400 08 24 telefon numarasından ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.


    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.

    Sizi Arayalım