Ekstre 24

Ekstre 24

ARGE 24 Teknoloji olarak geliştirdiğimiz Tasarruf 24 yazılımıyla, halk arasında Evim yada Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi sektörüne yönelik satış pazarlama, operasyon, finans yapılarını akıllı kampanya & hesaplama sistemleri ile sektör firmalarına özel çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

evim-crm

Ekstre 24 Nedir?

Google ve Yandex gibi arama motorları, kullanıcının yapmış olduğu sorguya mevcut verileri belli algoritmalardan geçirerek listelemektedir.  Arama motorlarının temel amaçlarından birisi kullanıcıya en iyi cevabı ve sonucu sunmaktır.  Arama motorlarının sektörel rakipleri olduğu için algoritmalarını herhangi bir şekilde açıklamazlar.

Arama motoru optimizasyonu, web sitesinin örneğin Google algoritmalarında başarılı olabilmesi için yapılan çalışmalara denir. Google, algoritmalarını sürekli olarak geliştirirken web site sahiplerine ise arama motoru optimizasyonu konusunda aşağıdaki mekanizmalar üzerinde çeşitli açıklamalar yaparlar.

 • Search Console,
 • Analytics,
 • Webmaster Central Help Forum,
 • Webmaster Central Blog vb.

Bir başka bilgi, Google ekip çalışanlarından bazı dönemlerde çeşitli açıklamalar da yapılmaktadır.

Tasarruf 24 Neler Sunar?

Otomatize edilen iş süreçleri ile firmanıza hız ve verimlilik katar. Böylece size kalan zamanı daha çok müşteri iletişimi ve satış için kullanabilirsiniz.

  BAŞVURU FORMU

  Detaylı bilgi almak, demo talebinde bulunmak veya sorularınız varsa
  bize 0212 400 08 24 telefon numarasından ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.


  Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.

  Sizi Arayalım